web-design-cost-per-click-campaigns


ADSوب سایت سمیکالن به عنوان یکی از سایت های پرمحتوا و فنی در حوزه ی فناوری با روند رو به رشد خود،محل خوبی برای معرفی کسب و کار شما می باشد.شما از روش های زیر می توانید کسب و کار خود را در سمیکالن معرفی کنید.

تبلیغات مطلبی

با توجه به اینکه سمیکالن تنها به ارائه اخبار رسمی و قابل اعتماد می پردازد، قشر مخاطب آن نیز اعتماد کاملی را نسبت به این سایت دارند. با توجه به این موضوع،سمیکالن آمادگی کامل خود را نسبت به معرفی تمامی خدمات قابل اعتماد و قانونی شرکت های فناوری اعلام می دارد.

تبلیغاتی بنری

وب سایت سمیکالن با دارا بودن مکان های متنوع تبلیغات بنری، در سایز های استاندارد می تواند بهترین ویترین جهت عرضه و معرفی محصولات و خدمات ارائه شده شما باشد.

تبلیغات متنی

شما می توانید لینک وب سایت خود را به صورت تبلیغات متنی در ستون کناری سمیکالن داشته باشید.این نوع تبلیغات از تبلیغات بنری تاثیر کمتری دارند.ولی کمک شایانی به بالا رفتن رنکینگ برند شما خواهد کرد.

درخواست بررسی اپلیکیشن خدمات شما

با توجه به اینکه وب سایت سمیکالن در حوزه ی طراحی اپلیکیشن ها و بررسی آنها نیز فعالیت می کند می تواند مکان خوبی برای معرفی اپلیکیشن مربوط به کسب و کار شما باشد.شما می توانید با ارسال درخواست به سمیکالن،معرفی و بررسی اپلیکیشن خود را در سمیکالن مشاهده کنید.

درخواست مصاحبه و تهیه ی گزارش از کسب و کارها

با توجه به زمینه های کاری وب سایت سمیکالن،اگر صاحب یک استارتاپ و یک شرکت فناوری هستید و قصد شناساندن کسب و کار و خدمت خود را به کاربران اینترنت دارید.می توانید با ارسال درخواست،ترتیب یک مصاحبه ی حضوری در محل کار شما یا از راه دوز را به ما یدهید.

پوشش خبری زنده

سمیکالن با استفاده از زیرساخت های فنی خود توانایی پوشش خبری زنده ی رویدادهای خبری شرکت های معتبر تکنولوژی و نمایشگاه های معتبر را داراست.سمیکالن با استفاده از قلمی شیوا و تکنیک های مالتی مدیای خود این عمل را به خوبی انجام می دهد.حال اگر قصد حضور تیم سمیکالن در مراسم های خود را دارید به ما درخواست دهید.

جهت رزرو تبلیغات و استفاده از  هر یک از خدمات بالا می توانید با شماره ی 09170088810 واحد بازرگانی (آقای باقرزاده) یا با ایمیل gmail ارسال مطلب مهمان ارسال مطلب مهمان gmail ارتباط برقرار کنید.