girly_desk-wallpaper-1920x1200

وب سایت سمیکالن در سال 94 با هدف ایجاد منبعی کاملا رایگان برای آموزش برنامه نویسی و کسب و کار شکل گرفت.و هدف تیم سمیکالن همواره آگاهی دادن به کاربران در مورد مسایل و مواردی بود.که در دنیای برنامه نویسی و آی تی به چشم می خورد.از اهداف دیگر تیم سمیکالن،رصد کامل اخبار دنیای فناوری در نهایت امانت داری و اصالت بود.سعی بر این بود.که کاربران به شکلی ساده ولی حرفه ای به اخبار و مطالب آموزشی دسترسی داشته باشند.و روز به روز بر دانش تکنولوژیکی کاربران افزوده شود.این تیم امیدوار است.تا با همراهی شما کاربران عزیز به جایگاهی در وب فارسی برسد.که همه ی ما به آن افتخار کنیم.

سمیکالن کجاست ؟

اگر به طراحی، برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن های وب علاقمندید. اگر می خواهید به دنیای اپلیکیشن های موبایل وارد شوید. اگر می خواهید وب سایت تان بهینه تر و بهتر کار کند. اگر به دنبال درک و یادگیری فناوری های اینترنت هستید.اگر میخواهید با تهدیدهای امنیتی آشنا شوید و در برابر هکر ها مقاوم باشید و حتی اگر می خواهید با مطالبی مفید دانش خود از دنیای گسترده اینترنت را افزایش دهید.میتوانید با مطالعه ی داستان سمیکالن به تمام اهداف خود برسید.در واقع ما اینجا هستیم تا شما بتوانید ایده هایتان را به راحتی با دستان خودتان پیاده سازی کنید.حال اگر یک خوره ی تکنولوژی یا یک توسعه دهنده ی وب یا یک متخصص امنیت هستید می توانید با سمیکالن همکاری کنید.زیرا ما آمده ایم تا یاد بگیریم و یاد بدهیم.ما را در تحقق این امر یاری کنید.

logo wide new

تیم تحریریه :

نویسندگان سمیکالن، همگی دانشجویان و متخصصان حوزه ی آی تی و کامپیوتر هستند و همگی سابقه ی تولید محتوا در وب سایت های معتبر را دارا هستند.

dsc_0781

رضا باقرزاده

موسس و سردبیر

Save

Save

Save

sajad-jpg%d8%ae%d8%ae

سجاد حمزه نژادی

عضو ارشد تحریریه

Save

Save

Save

Save

logo top c

سعید شیرازی

عضو ارشد تحریریه

Save

Save

Save

logo top c

علی اکبر عرب زاده

عکاس و عضو تحریریه

Save

Save

Save

Save

logo top c

سید مجتبی میرکمالی

عضو تحریریه

Save

Save

Save

Save

logo top c

سعید رئیسی

عضو تحریریه

Save

Save

Save

Save

logo top c

حجت قربانی

عضو تحریریه

Save

Save

Save

Save

با همکاری :

شرکت داده پرداز پویای شریف

fsdsrrfad
twitter
facebook
google plus
telegram