سمیکالن – روایتگران داستان تکنولوژی

02-robin

بهترین وبسایت ها برای الهام گرفتن در طراحی(3)

سلامی دوباره به کاربران وبسایت سمیکالن.در ادامه ی پست های قبلی، در این پست هم جدیدترین وبسایت هایی که شما میتوانید از آنها برای طراحی های خودتان ایده بگیرید را جمع آوری کرده ایم.در ادامه شما میتوانید هر وبسایت را همراه با توضیحاتش مشاهده کنید.

ALEX SUAREZ

01-alex

وبسایت شخصی ALEX SUAREZ از یک ساختار نیمه مسطح که کاملا سلیقه ای طراحی شده بهره میبرد.کنتراست کم به همراه تصاویر با کیفیت، وبسایتی جذاب را به بیننده نمایش میدهد.

ROBIN SAULET

02-robin

این وبسایت با استفاده از یک فونت براش برای نمایش نام سایت و همچنین استفاده از تصاویر رنگارنگ، حس خوبی را به کاربر منتقل میکند.رنگ های استفاده شده در این وبسایت به گونه ای هستند که چشم بیننده را اذیت نمیکنند.تمام صفحه بودن این وبسایت هم یکی دیگر از نکات طراحیش میباشد.

Owen O’Donnell

04-owen

و در اینجا ما یک وبسایت کاملا ساده را مشاهده میکنیم که با متد امروزی پیاده سازی شده است.حتی با اینکه شاید شما قبلا نمونه های مشابه این وبسایت را مشاهده کرده باشید، اما باز هم طراحی خوب این وبسایت سزاوار تمجید است.

DUX

05-dux

از سبک طراحی این وبسایت مشخص است که مدیران آن با طراحی های پر جنب و جوش مشکلی ندارند!استفاده از ترکیبات رنگهای آبی و سبز، کنتراست بالا، طراحی های هندسی و تصاویر مینیمالیستی، این وبسایت را از طرح و رنگ اشباع کرده است.طراحی مسطح نیز یکی دیگر از ویژگی های این وبسایت میباشد.

JENS NIELSEN

06-jens

باز هم یک وبسایت مینیمالیستی دیگر!سبک طراحی که اکثر وبسایت ها امروزه بر روی آن تمرکز کرده اند.خودتان میتوانید ببینید.

LIAM RICKETTS

09-liam

در این وبسایت از هر نمونه ترفندی که شما فکرش را میکنید استفاده شده است.ترفند هایی مثل سه بعدی سازی، فلش، افکت های ویدیویی و … .البته معلوم نیست که استفاده از این تکنیک ها چه هدفی داشته است.