سمیکالن – روایتگران داستان تکنولوژی

14underscore

بهترین وبسایت ها برای الهام گرفتن در طراحی (2)

شاید تابه حال گذرتان به وبسایت هایی افتاده باشد که به سبک های جدیدی طراحی شده اند و شاید هم در نگاه اول بسیار عجیب به نظر برسند.اما ما باید به این باور برسیم که همراه با تغییر همه چیز در جهان اطرافمان، وبسایت ها هم حق دارند تغییر کنند.در این میان طراح های خوش ذوقی اقدام به طراحی وبسایت های متفاوتی کردند که با آنچه تا به حال دیده ایم فرق میکند.حال اگر شما قصد دارید یک وبسایت متفاوت طراحی کنید یا اگر قصد دارید که دستی به سر و روی وب سایتتان بکشید، ما به شما پیشنهاد میکنیم که از این طراحی های جالب بازدید کنید، شاید ایده ای در این وبسایت ها وجود داشته باشد که بتواند به شما کمک کند.در ادامه با سمیکالن همراه باشید.

ANDREA PEDRINA

وبسایت

این نمونه ای از یک وب سایت است که به صورت سیاه و سفید طراحی شده است.نکته بسیار جالبی که در این وبسایت مشاهده میکنید این است که شما در لحظه ورود به وب سایت با ترکیبی از فیلم ها و انیمیشن ها رو به رو میشوید که با بقیه مطالب وبسایت به صورت جالبی ترکیب شده اند.شما در قسمت Projects ناگهان با ترکیب هایی رنگی در میان استایل سیاه و سفید رو به رو میشوید که واقعا حس جالبی دارد.ما شما را به چشیدن این حس دعوت میکنیم!

HTML BOUTIQUE

قالب حرفه ای سایت

یک سایت با کنتراست بالا و در عین حال طراحی بلوکی ساده.علاوه بر این، شما میبینید که در این وب سایت از رنگ قهوه ای هم استفاده شده اما به طوری که برای کاربر تکراری و خسته کننده به نظر نمیرسد.

UNDERSCORE

14underscore

underscore یک آژانس طراحی و برندینگ است.آنها وبسایت خود را به حالت بلوکی طراحی کرده اند و مطالب و نمونه کارهای خود را در آن قالب نمایش میدهند.در این وبسایت مطالب با مرز بندی های کاملا مشخص از هم جدا شده اند و با وارد شدن به این وبسایت، یک حس به شما تلقین میشود که تمام مطالب را بخوانید.

DANIEL HOPWWOD

طراحی سایت

وب سایت هایی که برای نمایش و فروش دکوراسیون داخل خانه طراحی شده اند، اکثرا یک گرایش مینیمالیستی دارند.اگر شما میخواهید یکه یک وب ساید داشته باشید که مانند یک فایل پاور پوینت عمل کند، این طرح گزینه مناسبی است!

ANNIE

قالب جدید سایت

اینجا میخواهیم وبسایتی را به شما نشان دهیم که با تمام وبسایت هایی که تا به حال به شما معرفی کرده ایم فرق میکند.یک نمایشگاه کفش!این وبسایت مولفه های بسیاری را دارد که اگر بخواهیم به آنها اشاره کنیم میتوان به طراحی هنرمندانه، شیک بودن، و معرفی بسیار عالی محصولات اشاره کرد.