سمیکالن – روایتگران داستان تکنولوژی

03flow4

بهترین وبسایت ها برای الهام گرفتن در طراحی (1)

شاید تابه حال گذرتان به وبسایت هایی افتاده باشد که به سبک های جدیدی طراحی شده اند و شاید هم در نگاه اول بسیار عجیب به نظر برسند.اما ما باید به این باور برسیم که همراه با تغییر همه چیز در جهان اطرافمان، وبسایت ها هم حق دارند تغییر کنند.در این میان طراح های خوش ذوقی اقدام به طراحی وبسایت های متفاوتی کردند که با آنچه تا به حال دیده ایم فرق میکند.حال اگر شما قصد دارید یک وبسایت متفاوت طراحی کنید یا اگر قصد دارید که دستی به سر و روی وب سایتتان بکشید، ما به شما پیشنهاد میکنیم که از این طراحی های جالب بازدید کنید، شاید ایده ای در این وبسایت ها وجود داشته باشد که بتواند به شما کمک کند.در ادامه با سمیکالن همراه باشید.

BUERO HUEGEL

وبسایت

Buero Huegel یک شرکت آلمانی است که تمرکزش بر روی برند سازی و طراحی وب سایت است.وب سایت آنها در عین سادگی، با تمام وب سایت هایی که در حال حاضر مد هستند متفاوت میباشد.

Surinder Thakur

طراحی سایت

SURINDER THAKUR یک وب سایت است که از طراحی مینیمالیستی استفاده کرده است.طراحی این وب سایت بسیار جالب است و مطئنا از دیدن  آن غافلگیر میشوید.

FLOW4

طراحی

Flow4 نمونه ای از یک وب سایت است که به صورت تماما عرضی طراحی شده است.طراحان این وب سایت، چند ضلعی هایی را در ابتدا و انتهای سایت قرار داده اند که میتوانند به صورت پویا حرکت کنند.

SIMONE VIOLA

04simoneviola

Simone Viola یک طراح محصول است که به طور متفاوتی روی سادگی تمرکز کرده است.وب سایت این آقا از یک تناژ رنگی ثابت استفاده میکند.زمانی که شما وارد این وب سایت میشوید،با یک پس زمینه سفید که تمام صفحه است رو به رو میشوید.به طور کلی این وب سایت برای کسی که میخواهد طراحی هی خودش را معرفی کند مورد مناسبی است.

CREATIVE MONARCHY

05creativemonarchy

Creative Monarchy یک نمونه دیگر از سایت های با طراحی متفاوت است.دیدن این سایت هم خالی از لطف نیست.

ETECC/INTERACTIVE

07etecc

Etecc/Interactive نمونه ای از یک وب سایت تجاری است که ترکیبی از یک وب سایت ساده به همراه طراحی مینیمالیستی است.

FLOW

08flow

به جرات میتوانم بگویم یکی از زیباترین وب سایتهای با پس زمینه مشکی که تا به حال دیده ام این وب سایت میباشد.کنتراست عالی، تایپو رافی مخصوص پس زمینه مشکی و فیت بودن تمام عناصر با هم دیگر همگی دست به دست هم داده اند تا یک وب سایت بسیار عالی به وجود بیاید.

UMEED EMAD

09umeed

این وب سایت نمونه ای از یک وب سایت شخصی میباشد که هیچ حرفی برای گفتن باقی نمیگذارد!خودتان میتوانید ببینید